Doskonały mecz narodowej kadry Czech - klęska drużyny narodowej Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny Polski były średnio udane. Polscy piłkarze rzecz jasna byli w stanie wywalczyć awans do pucharowej fazy, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy kibice z naszego kraju zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest wymagana. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym rywalem była czeska reprezentacja. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niezwykle ważne było to, aby zwyciężyć.

Nastroje w polskiej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były pozytywne, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po 3 minutach spotkania narodowa kadra Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole. Zarówno dla fanów zebranych na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy był to gigantyczny szok. Od początku gracze reprezentacji Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to odmieni. W drugiej odsłonie meczu kadra Polski grała nieco lepiej, jednakże to zawodnicy z Czech strzelili bramkę numer trzy. Jan Kuchta był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie spotkania. Zawodnicy zespołu Polski dali radę zdobyć wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed końcem pojedynku. Ten mecz w wykonaniu drużyny narodowej Polski był tragiczny i należy to zaznaczyć. Portugalski szkoleniowiec Santos bez wątpienia nie tak debiut w naszej reprezentacji. Drużyna narodowa Polski w drugim starciu eliminacyjnych zmagań zmierzy się z Albanią. Narodowa kadra Polska bez wątpienia musi zwyciężyć w tym pojedynku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz