Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa oraz znane i lubiane jury, które gromadzi przed ekranem telewizora dziesiątki tysięcy widzów. W dodatku będzie można zobaczyć wiele znanych osób w przestrzeni modowej, jak znane modelki, redaktorki pism, a także światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których znalazły się również osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez jurorów tej osobie, która posiada największe możliwości do zostania modelką lub modelem, co skutkuje tym, że taki uczestnik automatycznie dostaje się do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet jest głosem osób głosujących online, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co nas czeka w tej edycji programu Top Model?

Produkcja TVN ma za zadanie zaoferować możliwość rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, przez to co edycję postanawia się zgłosić sporo chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy muszą wykonać różnorodne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który uczestnik opuści program w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrócenia do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modeli oraz okładka w miesięczniku "Glamour". Podczas obecnego sezonu również będziemy mogli śledzić rywalizację przyszłych modeli i dowiedzieć się, który z nich zostanie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo konkuruje wielu ciekawych uczestników, więc z pewnością warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz